CERTYFIKOWANI INSTRUKTORZY SLOW JOGGING

Joanna Szczepanek instruktor slow joggingu z grupą w lasku

Joanna Szczepanek

Moja droga do tej formy ruchu została wymuszona przez kontuzję. Cieszę się że na nią trafiłam. Pozwoliło mi to wrócić na właściwe tory i robić to, co zawsze lubiłam. Nauczyłam się odczuwać w pełni radość z biegania, ale tym razem w tempie NIKO,NIKO.
WIĘCEJ
Emilia Strzębicka podczas treningu slow joggingu

Emilia Strzebicka

Tradycyjne bieganie powodowało problemy z kręgosłupem. Zamieniłam wtedy ferwor walki o każdy kilometr na trucht w tempie „Niko Niko” czyli z uśmiechem. Przy okazji znacznie odciążyłam newralgiczne partie ciała, poprawiłam wydolność oraz odnalazłam w sobie nowe hobby.
WIĘCEJ
portret Michała Maksymiuka coacha smovey

Michał Maksymiuk

Nigdy nie lubiłem i nadal nie lubię biegać. Ale Slow Jogging to nie bieganie. To filozofia ruchu. To wibrowanie przez poruszanie, to swobodne przemieszczanie się, to odnajdywanie rytmu, to szukanie przyjemności w kontakcie ze swoim ciałem i umysłem.
WIĘCEJ
instruktorka slow joggingu Monika Wybranowska-Grzegorczyk truchtajaca w parku

Monika Wybranowska-Grzegorczyk

Slow jogging idealnie wpisuje się w moją filozofię życia i ruchu. Aktywność fizyczna w zgodzie z oddechem, rytmem serca, w swoim naturalnym tempie niko-niko – jest doskonała dla każdego, kto chce zacząć żyć aktywnie, ale bez napięcia, stresu i pośpiechu.
WIĘCEJ
portret Monika Jabłońska instruktorka slow joggingu

Monika Jabłońska

Jestem pasjonatką holistycznego spojrzenia na zdrowie człowieka. Kocham ludzi i aktywność fizyczną. Na Slow Jogging trafiłam jak wiele osób, drogą od pasji do zawodu. Jestem przykładem, że można, że ograniczenia są do przejścia. Sport to moja pasja i siła napędowa.
WIĘCEJ
portret Monika Gauk - Bujalska

Monika Gauk – Bujalska

Stara się podążać za koncepcją bycia ”tu i teraz”. Pasjonatka prozdrowotnego ruchu, jej ulubione formy to metoda Josepha Pilatesa oraz Slow Jogging wg Hiroakiego Tanaki. Ceni profesjonalizm, optymizm oraz empatię.
WIĘCEJ
portret Grzegorz Kroczak

Grzegorz Kroczak

Aktywność fizyczna w moim życiu jest obecna od zawsze. Tak dosłownie sport to moja praca i pasja. Slow jogging to idealna propozycja dla wszystkich, którzy zastanawiają się nad aktywna formą spędzenia czasu na świeżym powietrzu, poprawiając przy tym swoją kondycję i zdrowie.
WIĘCEJ
instruktor slow jogging Anna Wrzesień-Berezowska

Anna Wrzesień-Berezowska

Kiedy odkryłam Slow Jogging, od razu pokochałam! Ta aktywność – delikatna, a równocześnie bardzo efektywna – wpasowuje się idealnie w moje dotychczasowe życie, poprawiając jego jakość.
WIĘCEJ
portret Marcin Bocheński instruktor slow joggingu

Marcin Bocheński

Zawsze priorytetem było wyzwanie – dalej, szybciej, mocniej, aż ….. do kontuzji i spowodowanej nią przerwie w aktywności sportowej. I tu pojawił się SLOW JOGGING! Nauczyłem się odczuwać w pełni radość z biegania, ale tym razem w tempie „niko niko”.
WIĘCEJ
1 2 3