CERTYFIKOWANI INSTRUKTORZY SLOW JOGGING

Renata Joanna Hałas

Slow Jogging to aktywność fizyczna w zgodzie z naturalnym rytmem serca, oddechem i oczywiście z uśmiechem, z którym się nie rozstaję. To aktywność, która oczyszcza umysł, ładuje akumulatory i reguluje nasze wewnętrzne potencjometry. To dyscyplina idealna dla każdego, niezależnie od płci, wieku i kondycji.
WIĘCEJ

Aleksandra Pytlowana

Slow Jogging to dla mnie zdecydowanie bieganie z przyjemnością, bez zadyszki i przeciążeń organizmu. To bieganie w otoczeniu przyrody, dające możliwość pobyć „Tu i Teraz”, a także spędzanie czasu w dużym komforcie i z uśmiechem na ustach.
WIĘCEJ

Urszula Gącik

Aby cieszyć się pięknym, zdrowym życiem należy zadbać o swoje zdrowie kompleksowo. Nikt za nas tego nie zrobi. Zdrowe odżywianie, umiarkowany ruch i kontakty międzyludzkie to podstawa zdrowego stylu życia, a slow jogging to idealny rodzaj umiarkowanego ruchu dla każdego. Slow jogging to idealny rodzaj umiarkowanego ruchu dla każdego.
WIĘCEJ

Tatiana Ciecierska-Spisak

Slow Jogging nie potrzebuje wymówek, zresztą, żadna nie będzie wiarygodna, bo można biegać w słońcu i w deszczu, sześć razy po pięć minut lub ciągiem pół godziny, można biegać w parku i na przestrzeni własnego mieszkania.
WIĘCEJ

Ewa Bartkiewicz-Jarosz

Kiedyś ktoś mi powiedział, że zarażam uśmiechem 🙂 więc dalej to robię, a bieganie w tempie „Niko Niko” to właśnie bieganie z uśmiechem. Slow jogging stał się dla mnie nową drogą i sposobem na życie dzięki tempu „Niko Niko”, które pozwala cieszyć się biegiem, rozmową i trenuje kondycję.
WIĘCEJ

Beata Jagiełło

Moje życie prywatne i zawodowe to od zawsze sport, rekreacja i turystyka. Najnowszym moim odkryciem jest slow jogging. Od kiedy pierwszy raz spróbowałam truchtać w tempie NIKO NIKO nie mogę przestać 😊
WIĘCEJ
1 2 3 4 5 6 7