WRÓĆ DO LISTY INSTRUKTORÓW >>

Instruktorzy certyfikowani

Aneta Mojduszka

Lublin / woj. lubuskie

 

Lider Regionu SJ, psycholog, instruktorka slow joggingu.

 

Aktywność fizyczna od zawsze była obecna w moim życiu – uprawiałam wiele sportów, od siatkówki, roweru przez tenis, narciarstwo aż po wspinaczkę, ale nigdy nie lubiłam biegania… Wydawało mi się męczące i nudne. Wszystko zmieniło się gdy poznałam slow jogging.

 

Za namową znajomych podejmowałam kilka prób biegania tradycyjnego. Zwykle kończyły się zadyszką, kolką i innymi nieprzyjemnymi odczuciami. Dzięki Maćkowi Kozakiewiczowi i lekturze jego książki „Slow jogging. Japońska droga do witalności” poznałam slow jogging i wszystko się zmieniło. Z racji mojego japonistycznego wykształcenia stwierdziłam, że nic co japońskie nie może być mi obce i… spróbowałam. I zafascynowałam się tą metodą biegania: jego prostotą, ekologicznością i naturalnością.

 

Dzięki kursom i treningom poznałam wielu fantastycznych ludzi i stałam się częścią społeczności SJ. I tak już od 2020 roku slow jogging jest obecny w mojej codzienności. Pozwala mi w praktycznie bezwysiłkowy sposób zadbać o kondycję, zdrowie i dobre samopoczucie.

 

Daje mi dużo radości i endorfin – jako psycholog polecam go także swoim pacjentom jako receptę na poprawę nastroju oraz świetny sposób na rozładowanie stresów codziennego dnia.

 

Zapraszam wszystkich, dla których zdrowy styl życia oraz aktywność fizyczna jest ważna, a szczególnie osoby, które:

 

1. nie lubią biegania – przekonam Cię, że wolne bieganie da się polubić,

2. są zestresowane – poczujesz, jak naturalny ruch obniży poziom Twojego stresu i zrelaksuje Cię,

3. mają nadwagę – będziesz pozytywnie zaskoczony/a jak po kilku tygodniach regularnego truchtania zmieni się Twoja sylwetka,

4. weszły w wiek emerytalny – pokażę Ci wzorem długowiecznych seniorów w Japonii, jak mimo wieku zachować witalność i sprawność,

5. siedzą jeszcze na kanapie – odkryjesz, że nie potrzebujesz super kondycji, żeby zacząć biegać.

 

Truchtam kilka razy w tygodniu, zawsze w naturze, z dala od miejskiego betonu i smogu, najczęściej w lubelskich wąwozach i Lesie Stary Gaj. Udzielam indywidualnych lekcji a także prowadzę grupowe treningi na terenie Lublina i okolic. Jestem mobilna – jeśli zbierzesz min. 5-osobową grupę dojadę do Was na miejsce.

 

Jeśli masz ochotę poznać slow jogging i przyłączyć się do wspólnego truchtania z uśmiechem i bez wysiłku, zadzwoń lub napisz:

 

 

 +48 509 228 513

 a.mojduszka@gmail.com

 Slow Jogging Lublin

 

 

 

08 maja 2024

SLOW JOGGING POLSKA z siedzibą przy ul. Kwiatowej 35, 05-092 Izabelin-Dziekanówek, NIP: 5311695774, REGON: 365898047. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl