ARTYKUŁY

CZYTAM DALEJ >>

CZYTAM DALEJ >>

CZYTAM DALEJ >>

CZYTAM DALEJ >>

CZYTAM DALEJ >>

Wywiady o Slow Joggingu

Zajrzyj też do artykułów:

 

Slow jogging czyli… czyli bieganie z uśmiechem

 

Na pytania dotyczące slow joggingu odpowiadają dr Joanna Gradek, trener i pracownik Zakładu Lekkiej Atletyki na Wydziale Wychowania Fizycznego i Sportu w krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego oraz Maciej Kozakiewicz – autor książki „slow jogging”, trener i propagator niko niko w Polsce

 

Slow jogging – japoński sposób na długowieczność

 

Nie trzeba wyciskać z siebie ostatnich potów i bić życiowych rekordów, by być szczupłym i zdrowym. Można biegać (a raczej truchtać) przez pół godziny dziennie, by korzyści z takiej aktywności odczuły zarówno ciało, jak i psychika. O tym, dlaczego warto zdecydować się na ruch w wolniejszym tempie mówi Maciej Kozakiewicz, autor książki „Slow Jogging. Japońska droga do witalności”.

 

Slow jogging – trucht dynamiczny, dzięki któremu przebiegniesz nawet maraton

 

W wywiadzie z Maciejem Kozakiewiczem przedstawiamy slow jogging: metodę treningową ściśle związaną z bieganiem, chociaż – jak mówi nasz ekspert – bieganiem nie będącą.

 

Slow jogging: bieg po dobry humor

 

Pół godziny codziennego truchtu, na tyle wolnego, byśmy mogli biegać z uśmiechem, może stanowić remedium na wiele dolegliwości. O szczegóły pytamy doktora Hiroakiego Tanakę, który wymyślił i opracował zasady slow joggingu.

 

Slow jogging w podcaście „Same przyjemności”

 

Rozmowa z Iwoną Kutyna o tym, dlaczego podejście „slow” jest dla nas dobre w wielu dziedzinach życia, jak powstał „slow jogging”, na czym polega, co ma wspólnego z „nordic walking” i dlaczego jest idealną formą aktywności dla większości ludzi. Odcinek trwa 26min.

SLOW JOGGING POLSKA z siedzibą przy ul. Kwiatowej 35, 05-092 Izabelin-Dziekanówek, NIP: 5311695774, REGON: 365898047. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl