WRÓĆ DO LISTY INSTRUKTORÓW >>

Instruktorzy certyfikowani

Aleksandra Pietraszewska

Łódź / woj. łódzkie

 

Dietetyk, nauropata, biegaczka, instruktor pilates, certyfikowany instruktor slow joggingu.

 

Moją pasją jest holistyczne podejście do życia. Uważam że dieta to nie zakazy, ale świadome wybory, których uczę moich podopiecznych. Wierzę w zbawienną moc ziół i roślin na nasz organizm. Biegam od kilku lat, ale dopiero teraz to moja pasja.

 

Wczesniej biegałam, ścigałam się. Ważne były życiówki. Bieganie przestało sprawiać mi radość. Chciałam czuć sie pełna energii, a czułam się zmęczona i obolała. Potrzebowałam coś zmienić, urozmaicić sobie tą moją gonitwę. W 2018 r natknęłam się na stronę o Slow Joggingu. Poczytałam o truchcie metodą Hiroakiego Tanaki, umówiłam się na kilka lekcji z instruktorem. Byłam mocno zdziwiona, że można biegać, rozmawiać, śmiać się i patrzeć na umęczone twarze innych biegaczy. Kiedyś tak też wyglądała moja.

 

Zrobiłam kurs animatora slow joggingu. Dla siebie, aby poprawnie truchtać i móc dawać wskazówki innym. Truchtałam, raz szybciej raz wolniej każdego dnia. Bez zmęczenia. W między czasie pojawiła się reklama o zapisach na maraton która bardzo kusiła. Pomyślałam, że może jest on osiągalny dla mnie. Ktoś, kiedyś powiedział mi że BIEGA SIĘ SERCEM i właśnie tak postanowiłam przygotować się do maratonu. Truchtałam, słuchałam serca i …przebiegłam, przetruchtałam maraton. Czas 4:45. Dla jednych nie do zaakceptowania. Dla mnie najważniejsze było to że biegłam z przyjemnością, w strefie komfortu, nie szkodząc swojemu ciału.

 

Teraz jestem Certyfikowanym Instruktorem Slow Joggingu. Uczę innych cieszyć się bieganiem dla zdrowia. Truchtam sercem i tego też uczę moich podopiecznych.

 

Slow Jogging, dla mnie to rodzaj medytacji w ruchu, to styl życia i cudowna tabletka na choroby cywilizacji która powinna przepisywana być na receptę. Dzięki codziennym sesjom slow joggingu nie tylko oczyszczam głowę i dotleniam organizm. To czas kiedy słucham swojego ciała i serca, podziwiam przyrodę, zachwycam się wszystkim co mnie otacza. Slow Jogging to magiczny trucht.

 

Na każdym kroku promuję ruch, aktywność oraz zdrowe i mądre odżywianie, ponieważ wiem, że w przyszłości organizm podziękuje nam za to.

 

Jeżeli nie lubisz biegać, nie lubisz się męczyć, a z aktywnością nigdy nie było Ci po drodze , zapraszam na moje zajęcia.


Pokaże Ci jak przyjemna może być aktywności fizyczna jaką jest slow jogging. Jeżeli biegasz i chcesz wprowadzić do swoich treningów slow jogging jako jednostkę treningową, również zapraszam. Slow jogging to idealny sposób dla Ciebie na poprawę wydolności.

Intensywność zajęć, które prowadzę, dostosowana jest do Twoich możliwości.

 

Zapraszam na zajęcia prowadzone przeze mnie w Parku Julianowskim, Arturówku i Łagiewnikach.

 

 

 +48 696 090 378

 olapietraszewska@gmail.com

 Slow Jogging. Trucht po zdrowie.

 

 

 

08 maja 2024

SLOW JOGGING POLSKA z siedzibą przy ul. Kwiatowej 35, 05-092 Izabelin-Dziekanówek, NIP: 5311695774, REGON: 365898047. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl