WRÓĆ DO LISTY INSTRUKTORÓW >>

Instruktorzy certyfikowani

Aneta Kryszak

Wałbrzych / woj. dolnośląskie

 

Psycholog i doradca handlowy, instruktorka slow joggingu

 

Na slow jogging trafiłam przez przypadek. Zaczęłam drążyć, szukać, czytać… I poczułam, że to jest TO. A po pierwszym treningu przepadłam.

 

Entuzjastka SLOW LIFE. A odkąd pamiętam chciałam pędzić… I kochać bieganie. Jednak nie lubiłam tego. Pragnęłam by bieganie było moją pasją, a jednak po każdym treningu czułam się źle, bo chciałam być szybka, ciągle goniłam za kolejnymi rekordami – mimo bólu… Aż w końcu przyszła kontuzja, a później kolejna… Na slow jogging trafiłam w sieci przez przypadek. Zaczęłam drążyć, szukać, czytać… I poczułam, że to jest TO. A po pierwszym treningu przepadłam.

 

A Ty przepadnij razem ze mną. Pokażę Ci, że możesz biegać wolno, bo… Ci wolno. I jednocześnie czerpać z tego max korzyści i satysfakcji. Zapraszam pod moje skrzydła.

 

Prowadzę treningi Slow Jogging w Wałbrzychu.

 

 

 +48 534 270 340

 aneta.antonina@gmail.com

 Slow Jogging Wałbrzych

 @aneta.antonina

 

 

08 maja 2024

SLOW JOGGING POLSKA z siedzibą przy ul. Kwiatowej 35, 05-092 Izabelin-Dziekanówek, NIP: 5311695774, REGON: 365898047. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl