WRÓĆ DO LISTY INSTRUKTORÓW >>

Instruktorzy certyfikowani

Marcin Bocheński

Szczecinek / woj. zachodniopomorskie

 

Instruktor i koordynator imprez sportowych w Miejskim Klubie Lekkoatletycznym Szczecinek, informatyk.

 

Czterdzieste urodziny to dla wielu mężczyzn czas zmian. Ja postanowiłem zmienić swój styl życia. Tak zaczęła się moja przygoda z bieganiem. Przez prawie 10 lat aktywnie brałem udział w wielu imprezach i projektach biegowych jako uczestnik i organizator. Zawsze priorytetem było wyzwanie – dalej, szybciej, mocniej, aż ….. do kontuzji i spowodowanej nią przerwie w aktywności sportowej. I tu pojawił się SLOW JOGGING!

 

Slow jogging umożliwił mi powrót do aktywności. Spowodował, że w krótkim czasie zacząłem spalać zbędne kilogramy. Czułem się lżejszy i zdrowszy. Nauczyłem się odczuwać w pełni radość z biegania, ale tym razem w tempie „niko niko”. Dalej zamieniłem na bliżej, z dbałością o technikę. Szybciej na wolniej, słuchając swojego ciała. Mocniej na z uśmiechem i bez zmęczenia.

 

Wszystkim życzę takich zmian i zapraszam na wspólne treningi. Zapraszam na treningi Slow joggingu w Szczecinku i okolicach.

 

 

 mbochenski1971@gmail.com

 Slow Jogging Szczecinek i okolice

 mbochenski

 

 

 

Zdjęcie grupowe: MARCIN BOGUSZ Foto Studio Wyobraźni i Techniki

08 maja 2024

SLOW JOGGING POLSKA z siedzibą przy ul. Kwiatowej 35, 05-092 Izabelin-Dziekanówek, NIP: 5311695774, REGON: 365898047. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl