WRÓĆ DO LISTY INSTRUKTORÓW >>

Instruktorzy certyfikowani

Justyna Mieczkowska

Olsztyn / woj. warmińsko-mazurskie

 

Lider Regionu SJ, Instruktorka slow joggingu, instruktorka siłowni oraz trenerka personalna.

 

Aktywność fizyczna sprawiła, że schudłam 10 kg. Radość i uśmiech, które goszczą na mojej twarzy odkąd poznałam metodę Slow Joggingu dają mi poczucie równowagi w życiu codziennym. Zachęcam każdego do wypróbowania tej dalekowschodniej metody biegowej. Hiroaki Tanaka prekursor Slow Joggingu zwykł mawiać:

 

„Slow jogging z jednej strony pomaga zebrać myśli i polepsza koncentrację, z drugiej zaś – oczyszcza z negatywnych emocji i w naturalny sposób polepsza nastrój. Nie przez przypadek biegamy przecież w takim tempie, by móc się uśmiechać”.

 

Jestem certyfikowaną Instruktorką Slow Joggingu, Instruktorką Siłowni oraz Trenerką Personalną. Wiedza z zakresu aktywności fizycznej pozwoli mi wprowadzić Was w piękny świat Slow Joggingu.

 

Zapraszam serdecznie na treningi personalne w Olsztynie prowadzone w miłej i ciepłej atmosferze.

 

 

 +48 507 038 231

 justyna.witkowska@onet.pl

 

 

 

Autor nagrania i montażu: Paweł Dempc, webinarprojekt.pl

08 maja 2024

SLOW JOGGING POLSKA z siedzibą przy ul. Kwiatowej 35, 05-092 Izabelin-Dziekanówek, NIP: 5311695774, REGON: 365898047. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl