WRÓĆ DO LISTY INSTRUKTORÓW >>

Instruktorzy certyfikowani

Magdalena Czenczek

Gliwice / woj. śląskie

 

Instruktor slow joggingu.

 

Jestem pełną energii osobą, która przenosi swoją pasję do zdrowego trybu życia na innych. Jako instruktorka Slow Joggingu, moją misją jest dzielenie się radością i korzyściami płynącymi z aktywności fizycznej. Właśnie Slow Jogging pozwala na swobodne truchtanie z uśmiechem na twarzy, bez zadyszki i bez kolki. Jest to wspaniałe antidotum dla wielu chorób cywilizacyjnych. Dlatego kocham prowadzić treningi grupowe i indywidualne, gdzie mogę się dzielić wszystkimi tajnikami slow joggingu.

 

Moje zainteresowania to: świadome wolne bieganie, budowanie społeczności poprzez aktywność fizyczną oraz promowanie zdrowego stylu życia, górskie wędrówki, wycieczki rowerowe, zgłębianie tajników jogi i medytacji, poszerzanie swojej wiedzy z zakresu slow life.

 

Chcesz dołączyć do nas – zapraszamy:


Od 2021 roku prowadzę grupę Slow Joggingu w Gliwicach oraz treningi indywidulane.

Do zobaczenia na ścieżkach biegowych!

 

 +48 503 839 650

 magdaczen@gmail.com

 Magdalena Czenczek

 Slow Jogging Gliwice

 slow_maczek

 

 

 

Zdjęcia: Adam Jeżewski

08 maja 2024

SLOW JOGGING POLSKA z siedzibą przy ul. Kwiatowej 35, 05-092 Izabelin-Dziekanówek, NIP: 5311695774, REGON: 365898047. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl