WRÓĆ DO LISTY INSTRUKTORÓW >>

Instruktorzy certyfikowani

Tatiana Ciecierska-Spisak

Czechowice-Dziedzice / woj. śląskie

 

Instruktor slow joggingu, trener oddechu Buteyko Clinic, neurologopeda.

 

Odkąd pamiętam nie znosiłam biegania. Męczyłam się, pociłam, dostawałam zadyszki. Udręka!

 

Uwielbiałam jednak ruch na świeżym powietrzu: spacery, górskie wędrówki, Nordic Walking. Coraz częściej myślałam o tym, żeby oswoić bieganie. Jednak nadal było strasznie męczące. Do momentu aż poznałam Slow Jogging. To była odpowiedź na moje tęsknoty, pragnienie regularnego ruchu na świeżym powietrzu bez zakwasów, zadyszki i zmuszania się do codziennej aktywności.

 

Od momentu, kiedy poznałam Slow Jogging biegam codziennie. Biegam rano- przed pracą, biegam w ciągu dnia (pięciominutówki). To już mój nawyk, nie wyobrażam sobie dnia bez truchtania.

 

Slow Jogging nie potrzebuje wymówek, zresztą, żadna nie będzie wiarygodna, bo można biegać w słońcu i w deszczu, sześć razy po pięć minut lub ciągiem pół godziny, można biegać w parku i na przestrzeni własnego mieszkania. Można biegać samemu, można biegać w grupie.

 

I do tego ostatniego Cię zachęcam! Jeśli chcesz poznać technikę i historię najprzyjemniejszej aktywności świata, zapraszam na wspólny trening w Czechowicach-Dziedzicach. Bo Slow Jogging to bieganie w tempie niko niko, czyli z uśmiechem na twarzy, bez widocznego wysiłku, w tempie pozwalającym na rozmowy.

 

Dodatkowo jako certyfikowany trener oddechu Buteyko Clinic, oferuję swoją wiedzę i doświadczenie, jak połączyć bieganie z oddechem, by organizm wyniósł z treningu jeszcze więcej korzyści, a jest ich wiele!

 

Czas treningu to Twój czas:)

Zapraszam do kontaktu:

 

 

 +48 660 113 987

 tatiana@spisak.com.pl

 

 

 

08 maja 2024

SLOW JOGGING POLSKA z siedzibą przy ul. Kwiatowej 35, 05-092 Izabelin-Dziekanówek, NIP: 5311695774, REGON: 365898047. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl