WRÓĆ DO LISTY INSTRUKTORÓW >>

Instruktorzy certyfikowani

Beata Maślany

Kraków / woj. małopolskie

 

Instruktor slow joggingu.

 

„Slowly is the fastest way to get to where you want to be”

~ Andre De Shields

 

Na co dzień pracuję z branży eventowo-targowej. Szukając sposobów na pozbycie się skutków stresu znalazłam Slow Jogging i refleksologię.

 

Dlaczego polecam slow jogging? Bo doskonale poprawia wydolność organizmu. Górskie szlaki tracą na wysokości. To bieganie z przyjemnością, bez zadyszki i kontuzji. To aktywność, która daje radość zarówno w pojedynkę (koniecznie blisko natury), jak i w towarzystwie, bo bieg w tempie „niko niko” pozwala na swobodną rozmowę.

 

Slow jogging w połączeniu ze spokojnym oddechem pozwala wyciszyć się, zrelaksować, złapać dystans, zregenerować. Regularny ruch korzystnie wpływa na odporność, koncentrację, pamięć, kreatywność – badanie naukowe to potwierdzają, a ja zachęcam do sprawdzenia tego osobiście w swoim tempie. Zdecydowanie polecam każdemu i o każdej porze roku!

 

Zapraszam do wspólnego truchtania.

 

 

 beata@acapiteadcalcem.pl

 Slow jogging – relaks w biegu

 

 

 

08 maja 2024

SLOW JOGGING POLSKA z siedzibą przy ul. Kwiatowej 35, 05-092 Izabelin-Dziekanówek, NIP: 5311695774, REGON: 365898047. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl