WRÓĆ DO LISTY INSTRUKTORÓW >>

Instruktorzy certyfikowani

Katarzyna Daniek

Bielsko-Biała / woj. śląskie

 

Trener personalny, instruktor slow joggingu, nordic walking, aqua fitness, pelvic floor.

 

Kiedyś testowałam różne typy siedzisk pracując w korporacji. Dziś wyciągam z tych siedzisk ludzi do lasu. Kiedy zostawiałam korporację nie miałam recepty na sukces poza nią. Wiedziałam jednak, że moją misją będzie propagowanie zdrowego ruchu w zgodzie z własnym ciałem. Wiedziałam również a może wtedy jeszcze bardziej czułam, że należy słuchać ciała i pozwolić mu na ruch zgodny z jego rytmem a nie na ruch przeciążający ciało. Założyłam firmę Euforja, której misją było bezpieczne ruszanie z kanap tych co długo na nich zalegali.

 

Stałam się fanką dbania o kręgosłup, mięśnie stabilizacyjne i dno miednicy i do swojej firmy wprowadzałam tylko takie zajęcia, które nie szkodzą kręgosłupowi i miednicy. Poszerzałam swoja wiedzę w tych obszarach na wielu tematycznych kursach i warsztatach. Stworzyłam autorski warsztat: „Siedź stojąc, stój siedząc” na którym uczę jak w codziennym życiu przy codziennych czynnościach nie zrobić sobie krzywdy oraz zajęcia „silna stabilna”, które dbają o równowagę w ciele i balans w kręgosłupie.

 

I tak na mojej drodze w 2015 roku stanął slow jogging, któremu nie uwierzyłam ot tak, ale dałam mu szansę testując na sobie. Testy wypadły pomyślnie i slow zagościł na stałe w moich rekomendacjach treningowych. Chętnie się dzielę swoimi doświadczeniami na treningach, warsztatach oraz wydarzeniach poświęconych zdrowiu, uczę techniki i życia w rytmie slow.

 

Zapraszam na treningi Slow joggingu w Bielsku-Białej w Cygańskim Lesie i na Błoniach. Szczegóły w opisie wydarzeń na stronie fb.

 

 +48 793 909 018

 katarzyna.daniek@gmail.com

 Euforja

 www.euforja.pl

 

 

 

 

 

Autor zdjęcia: Tomasz Grzeszczak

08 maja 2024

SLOW JOGGING POLSKA z siedzibą przy ul. Kwiatowej 35, 05-092 Izabelin-Dziekanówek, NIP: 5311695774, REGON: 365898047. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl