WRÓĆ DO LISTY INSTRUKTORÓW >>

Instruktorzy certyfikowani

Beata Jagiełło

Brzeszcze, Podbeskidzie / woj. małopolskie

 

Instruktor slow joggingu, fitnessu, nordic walking, crossmintona, pływania, kierownik Hali Sportowej w Brzeszczach.

 

Moje życie prywatne i zawodowe to od zawsze sport, rekreacja i turystyka. I tak jak w życiu, gdy dojrzewamy i uczymy się – tak moje preferencje sportowe cały czas się zmieniają. Lata szczenięce to lekkoatletyka i koszykówka, a w efekcie studia na AWF Kraków. Następnym obszernym tematem, który mnie wciągnął na długie lata był fitness i wellnes. Szkoliłam się i prowadziłam rozmaite zajęcia – m.in.: step, piłki, kettle, zajęcia taneczne i dla seniorów. Do dziś jestem aktywnym instruktorem a niektórzy moi podopieczni są już ze mną ponad 20 lat.

 

Wraz z rozpoczęciem pracy w dużym ośrodku kultury i sportu miałam możliwość organizacji różnych imprez i eventów sportowych. Poznanie fascynujących ludzi i nowych dyscyplin zaowocowało miłością do Nordic Walking, trekkingów górskich a potem do Crossmintona (sport rakietowy).

 

Najnowszym moim odkryciem jest cudowny w swojej prostocie, niesamowicie efektywny w poprawie zdrowia i kondycji Slow Jogging. Od kiedy pierwszy raz spróbowałam truchtać w tempie NIKO NIKO nie mogę przestać.

 

Jeśli chcesz złapać tego pozytywnego „bakcyla” zapraszam na treningi ze mną. Treningi wzbogacam bogatym doświadczeniem z branży fitness.

 

 +48 785 708 558

 Slow jogging podbeskidzie

 Hala Sportowa w Brzeszczach

 

 

 

08 maja 2024

SLOW JOGGING POLSKA z siedzibą przy ul. Kwiatowej 35, 05-092 Izabelin-Dziekanówek, NIP: 5311695774, REGON: 365898047. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl