WRÓĆ DO LISTY INSTRUKTORÓW >>

Instruktorzy certyfikowani

Przemek Serweta

Panki / woj. śląskie

 

Instruktor slow joggingu, przedsiębiorca.

 

Bieżące informacje o treningach → facebook Activeu.pl

 

„Slow Jogging potrafi uzależnić, czego jestem książkowym przykładem. Najważniejsze jednak, że to nałóg jak najbardziej pożądany.”

 

Odkąd pamiętam zawsze podziwiałem biegaczy, szczególnie tych długodystansowych. Szukając dla siebie regularnej formy aktywności również chciałem biegać, jednak każdą próbę przypłacałem potężną zadyszką i bólem w płucach. Wszystko odmieniło się gdy wszedłem na ścieżkę Slow Joggingu i po kilkunastu miesiącach zostałem certyfikowanym instruktorem tej japońskiej metody biegowej. Okazało się, że potrafię biegać bez zadyszki i mogę to robić na dystansach, o jakich wcześniej nie mogłem nawet marzyć. Odtąd bieg w indywidualnym tempie niko niko stał się moim sposobem na zdrowie ciała i ducha. Śmiało mogę powiedzieć, że Slow Jogging to moje życiowe odkrycie.

 

Slow Jogging potrafi uzależnić, czego jestem książkowym przykładem. Najważniejsze jednak, że to nałóg jak najbardziej pożądany. Bezpośrednio wpływa na poprawę formy fizycznej naszego organizmu i pomaga w utrzymaniu równowagi psychicznej tak potrzebnej w coraz bardziej natarczywym i krzykliwym świecie.

 

Mieszkam w Pankach, niewielkiej miejscowości otoczonej lasami pięknie zwanymi Zielonym Wierzchołkiem Śląska. Bazując na własnym doświadczeniu i wiedzy namawiam do umiarkowanej aktywności fizycznej, która jest jednym z filarów naszego zdrowia. Zapraszam na treningi Slow Joggingu połączone z relaksującymi kąpielami leśnymi. Slow Jogging nie zna barier, każdy może czerpać garściami z korzyści zdrowotnych jakie oferuje i to niezależnie od bieżącej kondycji, czy wieku. Spróbuj i ty!

 

 

 +48 513 441 351

 aleksandra.pytlowana@onet.pl

 Aleksandra Pytlowana

 Slow Jogging Legnica – Forma Team

 Forma Team Aleksandra Pytlowana

 

 

 

08 maja 2024

SLOW JOGGING POLSKA z siedzibą przy ul. Kwiatowej 35, 05-092 Izabelin-Dziekanówek, NIP: 5311695774, REGON: 365898047. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl