WRÓĆ DO LISTY INSTRUKTORÓW >>

Instruktorzy certyfikowani

Adam Bigos

Piła / woj. wielkopolskie

 

Instruktor slow joggingu, przedsiębiorca, menedżer.

 

Slow Jogging stał się dla mnie inspiracją i odpowiedzią na poszukiwania idealnej dyscypliny sportowej. Pomaga mi utrzymać kondycję, oczyszczać umysł od pracy przy komputerze, daje możliwość obcowania z naturą, gdyż podczas truchtania „bez zadyszki” widzi się więcej i doświadcza mocniej.

 

Uprawiając Slow Jogging, łączę pasję do współpracy z ludźmi, dostarczam organizmowi jakże potrzebnego ruchu, relaksuję się podczas truchtania oraz inspiruję innych do zmian nawyków, gdyż sam schudłem 18 kg, zbudowałem kondycję fizyczną i poprawiłem wyniki zdrowotne.

 

Slow Jogging to idealna przestrzeń do realizacji siebie na wielu płaszczyznach.

 

Jako pierwszy w Pile certyfikowany Instruktor Slow Joggingu zapraszam na zajęcia indywidualne oraz grupowe na terenie Piły i okolic prowadzone w przyjaznej atmosferze.

 

 

 +48 698 989 449

 kontakt@slowjoggingpila.pl

 Slow Jogging Piła

 

 

 

Fotografia: Marcin Bogusz

08 maja 2024

SLOW JOGGING POLSKA z siedzibą przy ul. Kwiatowej 35, 05-092 Izabelin-Dziekanówek, NIP: 5311695774, REGON: 365898047. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl