WRÓĆ DO LISTY INSTRUKTORÓW >>

Instruktorzy certyfikowani

Emilia Strzębicka

Grójec / woj. mazowieckie

 

Lider Regionu SJ, Instruktor slow joggingu, regionalny lider metody slow joggingu w województwie mazowieckim.

 

Ze Slow Joggingiem zaczęło się u mnie dość banalnie, jak u wielu osób aktywnych, którzy poszukują czegoś dla siebie. Tradycyjne bieganie powodowało problemy z kręgosłupem. Zamieniłam wtedy ferwor walki o każdy kilometr na trucht w tempie „Niko Niko” czyli z uśmiechem. Przy okazji znacznie odciążyłam newralgiczne partie ciała, poprawiłam wydolność oraz odnalazłam w sobie nowe hobby, którym zarażam innych w moim mieście, organizując cykliczne spotkania.

 

Tradycyjne bieganie powodowało problemy z kręgosłupem. Zamieniłam wtedy ferwor walki o każdy kilometr na trucht w tempie „Niko Niko” czyli z uśmiechem.

 

Zapraszam na treningi w Grójcu i okolicach, dostępne dla biegaczy na każdym poziomie sprawności fizycznej i w każdym wieku.

 

 

 +48 504 999 926

 emilis@o2.pl

 Slow Jogging Grójec

 

 

 

Zdjęcia: Agata Matulka

08 maja 2024

SLOW JOGGING POLSKA z siedzibą przy ul. Kwiatowej 35, 05-092 Izabelin-Dziekanówek, NIP: 5311695774, REGON: 365898047. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl