WRÓĆ DO LISTY INSTRUKTORÓW >>

Instruktorzy certyfikowani

Magdalena Zdrowicka-Wawrzyniak

Kalisz / woj. wielkopolskie

 

Instruktorka slow joggingu, adiunkt Zakładu Studiów Polonistycznych i Komunikacji Medialnej WP-A UAM.

 

Chodzę za szybko, biegam za wolno. Slow jogging jest tym, czego szukałam. Jest aktywnością, która pozwala wykazać się ciału, ale przede wszystkim przewietrzyć umysł. To swego rodzaju medytacja w ruchu. Umiarkowana intensywność treningu daje także możliwość kontaktu z drugim człowiekiem, prowadzenia motywujących do innych działań rozmów. Slow jogging – technika opracowana przez prof. H. Tanakę – skłania mnie wreszcie do poznawania ze wszech stron Japonii, kraju, który fascynuje mnie od lat, stanowi jedno z podróżniczych marzeń.

 

I na koniec nieco żartobliwie, Nobuyaki Nakai, autor Otona joshi no tame no mote shigusa zukan, czyli popularnego japońskiego Podręcznika gracji dla kobiet radzi: pośpiech nie jest ok, dobrze wychowane dziewczyny poruszają się powoli. Zatem: Niko Niko!

 

Zapraszam do wspólnego truchtania.

 

 +48 608 573 619

 madazw@gmail.com

 Slow Jogging Kalisz

 Magdalena Zdrowicka-Wawrzyniak

 mada_zw

 

 

 

Zdj. Maciej Wawrzyniak, portretowe Anita Łazarek

 

 

Zdjęcie grupowe: MARCIN BOGUSZ Foto Studio Wyobraźni i Techniki

08 maja 2024

SLOW JOGGING POLSKA z siedzibą przy ul. Kwiatowej 35, 05-092 Izabelin-Dziekanówek, NIP: 5311695774, REGON: 365898047. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl