WRÓĆ DO LISTY INSTRUKTORÓW >>

Instruktorzy certyfikowani

Dorota Raniszewska

Warszawa / woj. mazowieckie

 

Akredytowana coach i mentorka, twórca, instruktorka slow joggingu.

 

Slow Jogging uważam za kluczowe ogniwo w życiowych przemianach, bo pomaga przekuć wizję zdrowego życia w działanie. Marzenia o witalności przenieść na codzienną praktyką umożliwiającą funkcjonowanie w harmonii i zgodzie ze sobą.

 

Jestem akredytowanym coachem i mentorką na mistrzowskim poziomie. Towarzyszę Klientom w momentach dużych zmian. Obejmują one poprawę jakości i stylu życia, samoregulację emocji i radzenie sobie z chronicznym stresem, uruchomienie kreatywności i swobody w codziennym życiu, integrację biografii po traumatyzujących wydarzeniach.

 

Wykorzystuję techniki pracy rozwojowej, które angażują myśli, emocje, ciało i ducha. Jestem absolwentką UW, Studiów Profesjonalnego Coachingu na Akademii Leona Koźmińskiego, kursów z obszaru psychosomatyki (SE, DMT) i kursu Instruktora Slow Jogging.

 

Wydałam kilka książek, w tym Barwy zdrowia. Barwy zdrowia to idea twórczego spacerowania – połączenie spaceru w naturze z doświadczaniem obecności płynącej ze zmysłów, uważnością, medytacją, technikami regulacji emocji i kreacją fotograficzną. Dochód ze sprzedaży tej książki przeznaczony jest na rozwój Centrum Kryzysowego dla pacjentów onkologicznych i ich rodzin. Działam w stowarzyszeniu Polskie Amazonki Ruch Społeczny.

 

Zapraszam na treningi Slow Jogging w Łazienkach królewskich w Warszawie i na imprezy wyjazdowe.

 

 

 +48 608 793 352

 dorota@photo-in-coaching.com

 Dorota Raniszewska – ONE IMAGE MANY WORDS

 @dorota.raniszewska

08 maja 2024

SLOW JOGGING POLSKA z siedzibą przy ul. Kwiatowej 35, 05-092 Izabelin-Dziekanówek, NIP: 5311695774, REGON: 365898047. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl