WRÓĆ DO LISTY INSTRUKTORÓW >>

Instruktorzy certyfikowani

dr Joanna Gradek

Kraków / woj. małopolskie

 

Nauczyciel akademicki, trener lekkiej atletyki, mentor witalny, szkoleniowiec i master instruktor slow joggingu, smoveyMASTER Trener, instruktor nordic walking.

 

„Tak jak taniec, bieganie ma własny rytm i piękno, które wykracza poza zwykłe łomotanie nogami o chodnik i wznosi dobre bieganie w sferę sztuki”

~ dr Nicholas Romanov

 

Potrzebę ruchu miałam od dziecka, którą spełniałam uprawiając lekką atletykę – specjalizowałam się w skokach. Pasja do sportu zaprowadziła mnie do Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, gdzie już przeszło 35 lat przekazuję studentom tajniki dotyczące Królowej Sportu. Moje zainteresowania badawcze powiązane są z tematyką wpływu aktywności fizycznej na sprawność fizyczną ukierunkowaną na zdrowie w różnym wieku, a w ostatnich latach skupiły się na osobach starszych.

 

W 2017 na mojej „ścieżce” pojawił się Prof. Tanaka, twórca metody slow joggingu, który zaprezentował naukowe podstawy tej formy ruchu podczas konferencji w krakowskiej AWF. Wnikając w temat, w istotę biomechaniki (techniki), ale także procesów adaptacji fizjologicznej, przekonałam się wówczas, że to także metoda na kształtowanie zdrowia.

Od 2019 współpracuję z SSJP, a w 2021 otrzymałam od Presidenta of Japan Slow Jogging Association- Mority Uchiyamy uprawnienia do prowadzenia szkoleń w Polsce na poziomie Instruktora Slow joggingu.

 

Zapraszam na zajęcia indywidualne i grupowe w Parku Lotników w Krakowie, gdzie pomagam moim podopiecznym wdrażać bieganie w tempie niko niko i czerpać z tego przyjemność.

 

Propaguję aktywność fizyczną dla zdrowego i aktywnego starzenia.

 

 +48 509 485 725

 joanna.gradek@awf.krakow.pl

 Slow jogging w Krakowie Park Lotników

 nonstopzdrowie.com

 

 

 

Zdjęcia: Marcin Bogusz, z prof. Tanaką – Andrzej Kotek

08 maja 2024

SLOW JOGGING POLSKA z siedzibą przy ul. Kwiatowej 35, 05-092 Izabelin-Dziekanówek, NIP: 5311695774, REGON: 365898047. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl