WRÓĆ DO LISTY INSTRUKTORÓW >>

Instruktorzy certyfikowani

Aleksandra Jonczy

Katowice / woj. śląskie

 

Coach i trenerka rozwoju osobistego, instruktorka slow joggingu.


Kocham slow life i kocham slow jogging. Zostawiłam odpowiedzialne stanowisko na etacie, by robić to, co sprawia mi przyjemność. A praca z ludźmi, którzy chcą się rozwijać mi to daje.


Slow jogging nauczył mnie zwalniać nie tylko w biegu, ale także w życiu. Odkąd zaczęła się moja przygoda ze slow joggingiem, zaczęłam więcej zauważać, więcej doceniać a mniej potrzebować i oczekiwać. Codzienna dawka slow joggingu jest dla mnie jak tabletka szczęścia, po którą mogę sięgać, kiedy tylko chcę i potrzebuję. To jest niesamowite.


Dlatego chcę popularyzować tą formę ruchu w swoim rejonie. Jestem otwarta na różne formy współpracy. Uważam, że warto dbać o siebie zawsze, bez względu na to, ile mamy lat i w jakiej kondycji fizycznej czy psychicznej jesteśmy. A slow jogging jest właśnie taką formą ruchu: dla każdego. Dlatego zachęcam do spróbowania. Warto doświadczyć na sobie, tych wszystkich dobrodziejstw, które niesie ze sobą regularne uprawianie slow joggingu.

 

Zapraszam na treningi slow joggingu indywidualne i grupowe w Katowicach. Prowadzę zajęcia w kilku miejscach. Po szczegóły zapraszam na stronę fb.

 

 

 +48 601 551 600

 kontakt@olajonczy.pl

 Slow Jogging Katowice

 www.olajonczy.pl

 

 

Autor zdjęcia: Tomasz Grzeszczak

08 maja 2024

SLOW JOGGING POLSKA z siedzibą przy ul. Kwiatowej 35, 05-092 Izabelin-Dziekanówek, NIP: 5311695774, REGON: 365898047. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl