WRÓĆ DO LISTY INSTRUKTORÓW >>

Instruktorzy certyfikowani

Bogusława Filipowska

Pabianice / woj. łódzkie

 

Lider Regionu SJ, mentor witalny, instruktor slow joggingu, nordic walkingu, power walk, smoveyCOACH.

 

Zawsze bardzo dobrze czułam się na łonie natury, z której czerpałam siły do działania i tak teraz wygląda moje życie: propaguję zdrowy styl życia w zgodzie z sobą i otoczeniem.

 

Przez wiele lat pracowałam w korporacjach, goniłam każdy dzień, zapomniałam jak ważne jest wypoczywanie, dbanie o siebie i najbliższych. Nie czułam się wtedy źle, nie traktowałam mojego życia jak zło konieczne. Po prostu żyłam w takim rytmie, osiągałam sukcesy zawodowe, spotykałam się z ludźmi, którzy tak jak ja byli pochłonięci pracą. Nagle w moim życiu zaszła ogromna zmiana (wypadek samochodowy) długie leczenie, strata pracy w korporacji, nastała pustka.

 

I tak zaczęła się moja nowa droga życia. Wiedziałam, że nie chcę już tak żyć jak do tej pory, że muszę coś zmienić, że chcę żyć inaczej.

 

Zawsze bardzo dobrze czułam się na łonie natury, z której czerpałam siły do działania i tak teraz wygląda moje życie, propaguję zdrowy styl życia w zgodzie z sobą i otoczeniem. Slow Jogging wchodził w moje życie powoli, ale jak się rozgościł, to dał mi coś czego wcześniej nie odczuwałam, codzienna praktyka otworzyła przede mną drzwi do szczęścia, zdrowia, radości.

 

Zapraszam do wspólnych treningów na łonie natury w Pabianicach i okolicach.

 

 

 +48 735 099 951

 filipinka143@wp.pl

 Bogusia Filipowska

 

 

 

08 maja 2024

SLOW JOGGING POLSKA z siedzibą przy ul. Kwiatowej 35, 05-092 Izabelin-Dziekanówek, NIP: 5311695774, REGON: 365898047. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl