WRÓĆ DO LISTY INSTRUKTORÓW >>

Instruktorzy certyfikowani

Magdalena Jędrzejak

Trójmiasto / woj. pomorskie

 

Instruktor slow joggingu.

 

Były grubas, który wstał z kanapy. Biegam od ponad 5 lat, od 4 regularnie startuję w zawodach na dystansach od 5 km do maratonów. Ukończyłam ultra maraton (53 km), 9 maratonów, 11 półmaratonów oraz kilkadziesiąt biegów na krótszych dystansach.

 

Zdecydowanie wolę te dystanse, które nie wymagają szybkości, gdzie ważna jest wytrzymałość. Jestem również entuzjastką i jedną z koordynatorek gdyńskiej edycji spotkań parkrun.

 

Od dwóch lat piszę bloga na temat moich pasji – biegania i morsowania:
https://magdazfejsbuka.wordpress.com/

 

Od półtora roku, jako jedyna w Gdyni, jestem instruktorką slow joggingu w Gdyni. Treningi prowadzę w niewielkich grupkach aby maksymalnie dużo czasu poświęcić moim podopiecznym. Najczęściej biegamy na Bulwarze Nadmorskim w Gdyni, ale zdarza mi się prowadzić treningi w Gdańsku. W czasie spotkań duży nacisk kładę na naukę techniki biegu, z którą zapoznaję, proponując szeroki wachlarz mniej lub bardziej zabawnych ćwiczeń.

 

Serdecznie zapraszam na treningi w Trójmieście!

Zapraszam na treningi w Trójmieście.

 

 

 +48 513 441 351

 aleksandra.pytlowana@onet.pl

 Aleksandra Pytlowana

 Slow Jogging Legnica – Forma Team

 Forma Team Aleksandra Pytlowana

 

 

 

 

Autor zdjęcia: Tomasz Grzeszczak

08 maja 2024

SLOW JOGGING POLSKA z siedzibą przy ul. Kwiatowej 35, 05-092 Izabelin-Dziekanówek, NIP: 5311695774, REGON: 365898047. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl