WRÓĆ DO LISTY INSTRUKTORÓW >>

Instruktorzy certyfikowani

Edyta Dawiskiba

Warszawa / woj. mazowieckie

 

Instruktor slow joggingu – DAN 5, trener metody oddechowej wg dr. Butejki oraz Tlenowej Przewagi wg Patrick’a McKeown’a, mentor witalny, coach zdrowia

 

Zanim obudziłam w sobie witalność bieganiem z uśmiechem, byłam wiecznie zmęczona i praktycznie wszędzie przysypiałam z zawodowego wyczerpania, a natłok obowiązków i ciągły wysiłek ponad własne możliwości, by zapewnić w miarę godne życie dzieciom i sobie, zabierały mi resztki radości życia.

 

Moja przygoda ze Slow Joggingiem zaczęła się pięć lat temu w 2019 roku, kiedy poczułam, że doszłam do tzw. ściany. Wyczerpanie życiowe i wypalenie zawodowe, powodowały u mnie stany depresyjne, smutek, a ciągły niepokój, kiepski nastrój, poczucie pustki, stał się codzienność nie do zniesienia. Czułam, że muszę zawalczyć o siebie, zadbać integralnie na wielu poziomach. Kiedy zaczynasz szukać, znajdujesz to czego szukasz. Pewnego dnia w księgarni zawołała mnie z półki książka Oriny Krajewskiej “ Holistyczne ścieżki zdrowia. BĄDŹ” i po prostu poczułam, że chcę BYĆ I ŻYĆ. W książce natrafiłam na wywiad z prof. Tanaką pt. “Potęga Aktywności Fizycznej” i tak zaczęła się moja przygoda ze Slow Joggingiem.

 

W czerwcu 2019 ukończyłam kurs podstaw nauki Slow Joggingu i od razu poczułam, że jest to aktywność, którą pokochało moje ciało i dusza. Bez wahania zapisałam się na kurs instruktorski, by pogłębić wiedzę i móc nauczać profesjonalnie metody SJ innych ludzi.

Widząc, jak każdego dnia Slow Jogging wpływa na moje samopoczucie, ciało i stan zdrowia, wiedziałam, że z każdym małym krokiem odzyskuję SIEBIE dla siebie, dla bliskich, dla pracy i życia w pełni.

 

Teraz Slow Jogging jest częścią mojego codziennego życia w tempie niko niko.

 

Zapoczątkował ścieżkę Slow Life i otworzył mi drzwi poznania pięciu filarów zdrowego stylu życia. Im dłużej biegam, tym dłużej w tracie i po treningu się uśmiecham. Permanentnie obniżyłam poziom stresu i zdecydowanie poprawiłam stan swojego zdrowia psycho-fizycznego. Moja energia życiowa-witalność, sprawność myślenia i radość życia osiągnęła poziom, jaki odczuwałam będąc nastoletnią dziewczyną.

 

Moją Pasją jest przekazywanie wiedzy o Slow Joggingu i nauczanie metody. TO MÓJ STYL ŻYCIA! Jestem szczęśliwa, że jestem Tu, gdzie jestem, że w końcu JESTEM!

 

Zapraszam na integralną ścieżkę zdrowia: treningi i naukę Slow Joggingu, sesje oddechu funkcjonalnego, wprowadzenie 9 nawyków witalnych i zadbanie o SIEBIE, by po prostu BYĆ i ŻYĆ w Warszawie i nie tylko.

 

 

 +48 513 441 351

 aleksandra.pytlowana@onet.pl

 Aleksandra Pytlowana

 Slow Jogging Legnica – Forma Team

 Forma Team Aleksandra Pytlowana

 

 

 

08 maja 2024

SLOW JOGGING POLSKA z siedzibą przy ul. Kwiatowej 35, 05-092 Izabelin-Dziekanówek, NIP: 5311695774, REGON: 365898047. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl