WRÓĆ DO LISTY INSTRUKTORÓW >>

Instruktorzy certyfikowani

Renata Joanna Hałas

Szczecin / woj. zachodniopomorskie

 

Instruktor slow joggingu, Inżynier budownictwa.

 

„Slow Jogging to aktywność fizyczna w zgodzie z naturalnym rytmem serca, oddechem i oczywiście z uśmiechem, z którym się nie rozstaję.”

 

Szukanie większych możliwości zdobycia niemożliwego, jakim był bieg maratoński – stało się początkiem mojej przygody ze Slow Joggingiem. Swoje szczyty zdobyłam, a teraz jest czas na dzielenie się tym, co w życiu jest piękne.

 

Slow jogging to dyscyplina idealna dla każdego, niezależnie od płci, wieku i kondycji. To aktywność, która oczyszcza umysł, ładuje akumulatory i reguluje nasze wewnętrzne potencjometry, wiem co mówię: moje zawodowe życie to stan zgoła odmienny, a nadawany rytm Slow Joggingu pozwala oczyścić umysł, zatrzymać się na chwilę, naładować endorfiny i niespożytą energię.

 

Zapraszam do wspólnych chwil w rytmie Slow.

 

 +48 505 121 639

 gestio.slowjogging@gmail.com

 Renata Hałas

 renatahalas

 

 

 

08 maja 2024

SLOW JOGGING POLSKA z siedzibą przy ul. Kwiatowej 35, 05-092 Izabelin-Dziekanówek, NIP: 5311695774, REGON: 365898047. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl