WRÓĆ DO LISTY INSTRUKTORÓW >>

Instruktorzy certyfikowani

Michał Maksymiuk

Szczecinek / woj. zachodniopomorskie

 

Lider Regionu SJ, Instruktor slow joggingu, smoveyCOACH.

 

Nigdy nie lubiłem i nadal nie lubię biegać. Nie pociągały mnie również wszelkie aktywności prowadzące do wycieńczenia, poczucia skrajnego wysiłku. Jakbym podskórnie wiedział, że to nie dla mnie. Szukałem czegoś, co byłoby zgodne nie tylko z moją fizycznością, ale też stanem umysłu.

 

Slow Jogging odkryłem w czasie pandemii, zimą 2020 roku. Okazja do poznania metody i możliwość treningu pojawiła się parę miesięcy później. Po kilku godzinach warsztatów i treningu wiedziałem, że to jest to. Znalazłem. Ten rodzaj aktywności i sposób myślenia o ruchu, od razu mnie zafascynował.

 

Potem poszło już z górki. Uczestniczyłem w pierwszym Letnim Obozie Slow Joggingu, podczas którego, oprócz poznania fantastycznych osób, uczestników, jak i szkoleniowców, pogłębiłem swoją wiedzę na temat samej metody biegowej, filozofii Slow Joggingu i zasad slow life.

 

Od tej pory, z całą pewnością, moje życie się zmieniło. Slow Jogging pełni w nim bardzo ważną rolę. Do tego stopnia, że zdecydowałem się dzielić się tą radością z innymi i rozpocząłem ścieżkę certyfikacji. W październiku 2021 zostałem certyfikowanym Instruktorem Slow Joggingu. To zaspokojenie moich ambicji, ale też nowe możliwości dzielenia się tą wspaniałą metodą z tymi, którzy są już gotowi na swoje własne „slow life”.

 

Slow Jogging to nie bieganie. To filozofia ruchu. To wibrowanie przez poruszanie, to swobodne przemieszczanie się, to odnajdywanie rytmu, to szukanie przyjemności w kontakcie ze swoim ciałem i umysłem.

 

Zapraszam na wspólne treningi w Szczecinku i okolicach.

 

 

 +48 608 22 30 22

 michal@maksymiuk.eu

 Michał Maksymiuk

 

 

 

autorka zdjęć: Paulina Nadziejko-Bocheńska

08 maja 2024

SLOW JOGGING POLSKA z siedzibą przy ul. Kwiatowej 35, 05-092 Izabelin-Dziekanówek, NIP: 5311695774, REGON: 365898047. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl