WRÓĆ DO LISTY INSTRUKTORÓW >>

Instruktorzy certyfikowani

Małgorzata Meszczyńska

Kalisz / woj. wielkopolskie

 

Instruktorka slow joggingu, instruktorka jogi.

 

Odrobina filozofii spod szyldu „slow life” w czasach wszechobecnego pośpiechu, to sposób na złapanie oddechu i odzyskanie równowagi. Dlatego obok jogi, która przywraca elastyczność zarówno mięśni, jak i umysłu, z autentycznym zachwytem i radością rozsmakowałam się w japońskiej technice biegania.

 

Slow jogging to znakomita propozycja dla tych, którzy nie lubią tracić tchu, unikają rywalizacji i traktują swoje ciało z czułością i troską. I choć brzmi to jak reklama cudownej pigułki „na wszystko” – slow jogging rzeczywiście może być remedium na zdrowotne, ale też emocjonalne problemy. To nie tylko „bieganie z uśmiechem”, ale też jakże cenne relacje i więzi.

 

Truchtając w tempie niko niko, można milczeć, rozmyślać, ale można też rozmawiać, śmiać się i żartować. To aktywność, która oczyszcza umysł, ładuje akumulatory i reguluje nasze wewnętrzne potencjometry. Jest jedną z niewielu dyscyplin, którą uprawiać może praktycznie każdy – i to z prawdziwą przyjemnością.

 

Dołącz do nas i spotkajmy się na parkowych alejkach!

 

 +48 508 577 705 

 meszczynska@gazeta.pl

 Slow Jogging Kalisz

 

 

 

Zdjęcie grupowe: Tomasz Potemkowski

08 maja 2024

SLOW JOGGING POLSKA z siedzibą przy ul. Kwiatowej 35, 05-092 Izabelin-Dziekanówek, NIP: 5311695774, REGON: 365898047. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl