TREŚĆ POROZUMIENIA

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU >>

Bądź Fundacja Małgosi Braunek

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU >>

Wyjątkowy Dom

PRZEJDŹ DO STRONY WWW >>

21 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny SP ZOZ, Busko-Zdrój

PRZEJDŹ DO STRONY WWW >>

Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych

PRZEJDŹ DO STRONY WWW >>

Fundacja Z Sercem do Pacjenta

PRZEJDŹ DO STRONY WWW >>

Film "Slow Jogging - trucht witalny dla seniora. Technika i efekty", jest elementem "Pakietu Seniora" - przygotowanego i bezpłatnie udostępnionego przez Województwo Wielkopolskie – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu.

 

Działanie zostało zainicjowane w 2020 roku, jako odpowiedź na ograniczenia wynikające z pandemii koronawirusa.

 

Z uwagi na obostrzenia oraz dbając o bezpieczeństwo wielkopolskich seniorek i seniorów ROPS w Poznaniu zrezygnował z organizacji corocznych szkoleń dla przedstawicieli organizacji/podmiotów zrzeszających osoby starsze m.in. Uniwersytetów Trzeciego Wieku, czy Gminnych Rad Seniorów z całej Wielkopolski.

Województwo Wielkopolskie – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu

PRZEJDŹ DO PROGRAMU >>

Miasteczko „Zwolnij dla Zdrowia” w Służewskim Domu Kultury w Warszawie

 

Każdy z uczestników Miasteczka ma możliwość zbadania na miejscu podstawowych parametrów stanu swojego zdrowia, uzyskać konsultację medyczną, dietetyczną, wysłuchać wykładów ekspertów i trenerów w dziedzinie zdrowego życia. Może dowiedzieć się, jak bez większego wysiłku i nakładów, w harmonii ze środowiskiem, dbać o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne na co dzień za pomocą slow joggingu, technik oddechowych i mindfulness, umożliwiających poprzez ćwiczenia obniżenie poziomu stresu w organizmie. W Miasteczku dostępne są: Akademia Zdrowia, Strefa Profilaktyki, warsztaty Vital Academy a także Strefa Dzieci i Kawiarenka.

Fundacja For Earth For Us oraz Fundacja Urszuli Jaworskiej

PRZEJDŹ DO STRONY WWW >>

Rozmowa o zdrowym ciele i duchu w myśl idei SLOW JOGGINGU, o którym opowiada jego propagator, trener a przede wszystkim praktyk - Maciej Kozakiewicz. Twórca książek "Slow jogging. Japońska droga do witalności" i „Slow life. Japoński sposób na życie w zdrowiu i długowieczność” przekonuje, że to skuteczna metoda dla wszystkich.To pierwsza, z cyklu Zdrovopogadane, rozmowa wokół tematu zmiany nawyków, motywacji i sposobów na to, by wprowadzić zdrowe praktyki do codzienności. Cykl tworzymy w ramach kampanii zapobiegam.pl, traktującej o profilaktyce chorób sercowo-naczyniowych.Rozmawiała Magdalena Tomczak, psychoterapeutka, dziennikarka i jedna z członkiń ekipy zapobiegam.pl

 

Realizacja: https://www.wpoldodziewiatej.pl

Copyright: http://www.fum.info.pl

Więcej o zapobieganiu: http://zapobiegam.pl/

Fundacja Udaru Mózgu

TREŚĆ POROZUMIENIA >>

PRZEJDŹ DO STRONY WWW >>

Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Bolesławcu

CZYTAJ ARTYKUŁ >>

W ramach BRA Day 2020 zachęcamy do zapoznania się z techniką slow joggingu, który jest formą aktywności, pomagająca w delikatny sposób wracać do sił witalnych i sprawności fizycznej po wyczerpującym procesie leczenia onkologicznego.

 

Wskazówek udzielił nam prezes Stowarzyszenie Slow Jogging Polska  – Maciej Kozakiewicz. Mamy nadzieję, że slow jogging przyniesie zainteresowanym wiele radości i korzyści.

 

Organizatorzy: Szpital Kopernika w Łodzi oraz Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi

Partner społeczny: Fundacja "Pełną Piersią"

 

Partnerzy: Monika Szałek, Łukasz Majewski, Fotoresearch, Stylistka Anna Hynek, z.one concept Polska, Małgorzata Jakubowska - J Makeup Studio, Magdalena Krawczyńska - Mag Mal Artist, SandwiczSzop, Kneipp, Delia Cosmetics, Dr Szmich, Novartis, Optyk Łódka, Stowarzyszenie Slow Jogging Polska, Baba Joga kontra rak, Perukarnia.pl, Patrycja Borowicz Make Up Artist

Szpital Kopernika w Łodzi

Magical Shoes

Slow Jogging - tajemnica długowieczności z Dalekiego Wschodu

Sponsorzy wydarzeń

Sponsor strategiczny

Współpraca

Współpraca naukowa

Porozumienie dotyczące współpracy w obszarze popularyzacji SLOW JOGGINGU w Polsce

 

Dnia 7.07.2021 odbyło się spotkanie JM Rektora AWF w Krakowie Prof. dr hab. Andrzeja Klimka z Prezesem Stowarzyszenia Slow Jogging Polska dr Maciejem Kozakiewiczem, podczas którego zawarto porozumienie dotyczące współpracy w obszarze popularyzacji slow joggingu w Polsce.

 

 

Przedmiotem porozumienia jest ustalenie zasad wzajemnej współpracy w celu popularyzacji slow joggingu w Polsce w środowiskach zajmujących się sportem i rekreacją ruchową. Rosnące zainteresowanie Europejczyków slow joggingiem wymaga wypracowania szczegółowych rekomendacji dla odrębnych grup: młodzieży, osób starszych, z nadwagą i otyłością oraz w trakcie rekonwalescencji po różnego rodzaju urazach. Przedmiotem szczegółowej współpracy jest poszukiwanie rozwiązań pozwalających na odbudowę i jak najdłuższe utrzymanie sprawności fizycznej w każdym wieku oraz promocja zdrowego stylu życia, mającego na celu poprawę kondycji fizycznej, szczególnie w okolicznościach ograniczenia mobilności po pandemii. 

 

Koordynatorem działań objętych porozumieniem z ramienia Uczelni jest dr Joanna Gradek.

STOWARZYSZENIE SLOW JOGGING POLSKA z siedzibą przy ul. Płk. Profesora Wacława Deca 3, lok. 2, 94-246 Łódź, NIP: 7272835751, REGON: 368927588. Forma prawna: STOWARZYSZENIA NIEWPISANE DO KRS. Organ rejestrowy: PREZYDENT MIASTA ŁÓDŹ. Rodzaj rejestru lub ewidencji: EWIDENCJA STOWARZYSZEŃ ZWYKŁYCH. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl