WRÓĆ DO LISTY INSTRUKTORÓW >>

Instruktorzy certyfikowani

dr Maciej Kozakiewicz

Łódź / woj. łódzkie

 

Mentor witalny, instruktor slow joggingu, instruktor nordic walking.

 

Przełom w świadomości nastąpił u mnie w 1991 r., gdy odstawiłem na kilka lat mięso i zainteresowałem się koncepcją medycyny naturalnej. Od blisko 30 lat praktykuję recepty dotyczące zdrowia, ze szczególnym naciskiem na mindfulness, zbilansowaną dietę oraz slow jogging.


W swoim życiu odbyłem Medytację Vipassana – dziesięciodniowe odosobnienie w milczeniu, organizowałem i uczestniczyłem w szkoleniach diet coachingu (z prekursorką Urszulą Mijakoską), przeszedłem dziesięciodniową głodówkę w ramach programu badawczego Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego w Częstochowie, uczestniczyłem w 8-tygodniowym kursie MBSR (Mindfulness-Based Stress Reduction), zostałem Instruktorem Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking (2017). Uczestniczyłem w niezliczonych formach rozwojowo-terapeutycznych prowadzonych przez ponad dwadzieścia wybitnych osób z kraju i zagranicy.

 

Punktem zwrotnym w odkryciu własnej drogi był przeprowadzony przez prof. Hiroakiego Tanakę kurs instruktorski slow joggingu w kwietniu 2017 r., który zmienił wymiernie moje życie, co opisałem w bestsellerowej książce „Slow jogging. Japońska droga do witalności” (2019 r.).


Z osobistej rekomendacji prof. Hiroakiego Tanaki od listopada 2017 r. jestem prezesem Stowarzyszenia Slow Jogging Polska i przygotowuję wraz z zespołem adeptów slow jogingu do corocznego kursu instruktorskiego. Współpracuję ściśle z organizacjami Slow Jogging Japan Association oraz International Slow Jogging Association.


Chętnie się dzielę swoimi doświadczeniami na treningach, warsztatach oraz wydarzeniach poświęconych zdrowiu.

 

Zapraszam na treningi Slow jogging w Łodzi w lasku na Brusie (Złotno).

 

 

 +48 607 444 242

 maciej.kozakiewicz@polskawitalna.pl

 Slow Jogging. Trucht Witalny

 @maciej_kozakiewicz

 

 

 

Autor zdjęcia: Tomasz Grzeszczak

08 maja 2024

SLOW JOGGING POLSKA z siedzibą przy ul. Kwiatowej 35, 05-092 Izabelin-Dziekanówek, NIP: 5311695774, REGON: 365898047. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl