Urszula Gącik

Instruktor slow joggingu, instruktor smovey, instruktor nornic walking

Kraków/ woj. Małopolskie

Aby cieszyć się pięknym, zdrowym życiem należy zadbać o swoje zdrowie kompleksowo. Nikt za nas tego nie zrobi. Zdrowe odżywianie, umiarkowany ruch i kontakty międzyludzkie to podstawa zdrowego stylu życia. Slow jogging to idealny rodzaj umiarkowanego ruchu dla każdego. Truchtanie w tempie „Niko Niko”, czyli z uśmiechem, bez zadyszki, w towarzystwie, pozwala na swobodną rozmowę, śmiech, rozluźnienie, co dla naszego zdrowia psychicznego jest bardzo ważne, to właśnie umiarkowany ruch. Truchtanie samemu zaś pozwala na medytacje, poukładanie swoich myśli oraz odczuwanie i zaobserwowanie przyrody, która nas otacza. 

Zapraszam zarówno na zajęcia prywatne, jak i w Centach Aktywności Seniora (CAS) w Krakowie. Mam ogromną satysfakcję widząc, jak moje kursantki poprawiają swoją kondycję, ruchomość, pamięć, ogólnie samopoczucie i nabierają radości życia. Zajęcia ze slow joggingu oraz smovey to nie tylko ćwiczenia – to przyjemność, radość życia to również możliwość spotkania z pozytywną energią wytwarzającą się w grupie. Raz w miesiącu zajęcia slow joggingu łączę ze smovey. Wtedy takie zajęcia kończę masażem, który rozluźnia wszelkie napięcia i relaksuje.

Nie zwlekaj tylko dołącz do nas, razem potruchtamy w rytmie Niko Niko, a czasem także z wibracjami, po zdrowie i lepsze samopoczucie.

Truchtamy w Krakowie, szczegóły znajdziesz poniżej klikając w ikonkę lub opis linku facebooka.

+48 517 586 175
ugacik@gmail.com
Urszula Gącik

Zdjęcie grupowe: MARCIN BOGUSZ Foto Studio Wyobraźni i Techniki