Tatiana Ciecierska-Spisak

Instruktor slow joggingu, trener oddechu Buteyko Clinic, neurologopeda

Czechowice-Dziedzice/ woj. Śląskie

            Odkąd pamiętam nie znosiłam biegania. Męczyłam się, pociłam, dostawałam zadyszki. Udręka!

            Uwielbiałam jednak ruch na świeżym powietrzu: spacery, górskie wędrówki, Nordic Walking. Coraz częściej myślałam o tym, żeby oswoić bieganie. Jednak nadal było strasznie męczące. Do momentu aż poznałam Slow Jogging. To była odpowiedź na moje tęsknoty, pragnienie regularnego ruchu na świeżym powietrzu bez zakwasów, zadyszki i zmuszania się do codziennej aktywności.

            Od momentu, kiedy poznałam Slow Jogging biegam codziennie. Biegam rano- przed pracą, biegam w ciągu dnia (pięciominutówki). To już mój nawyk, nie wyobrażam sobie dnia bez truchtania.

            Slow Jogging nie potrzebuje wymówek, zresztą, żadna nie będzie wiarygodna, bo można biegać w słońcu i w deszczu, sześć razy po pięć minut lub ciągiem pół godziny, można biegać w parku i na przestrzeni własnego mieszkania. Można biegać samemu, można biegać w grupie.

            I do tego ostatniego Cię zachęcam! Jeśli chcesz poznać technikę i historię najprzyjemniejszej aktywności świata, zapraszam na wspólny trening w Czechowicach-Dziedzicach. Bo Slow Jogging to bieganie w tempie niko niko, czyli z uśmiechem na twarzy, bez widocznego wysiłku, w tempie pozwalającym na rozmowy.  

            Dodatkowo jako certyfikowany trener oddechu Buteyko Clinic, oferuję swoją wiedzę i doświadczenie, jak połączyć bieganie z oddechem, by organizm wyniósł z treningu jeszcze więcej korzyści, a jest ich wiele! 🙂

            Czas treningu to Twój czas:)

Zapraszam do kontaktu:

+48 660 113 987
tatiana@spisak.com.pl