Przemek Serweta

Instruktor slow joggingu, przedsiębiorca

Panki/ woj. Śląskie

Bieżące informacje o treningach → facebook Activeu.pl

„ Slow Jogging potrafi uzależnić, czego jestem książkowym przykładem. Najważniejsze jednak, że to nałóg jak najbardziej pożądany. ”

Odkąd pamiętam zawsze podziwiałem biegaczy, szczególnie tych długodystansowych. Szukając dla siebie regularnej formy aktywności również chciałem biegać, jednak każdą próbę przypłacałem potężną zadyszką i bólem w płucach. Wszystko odmieniło się gdy wszedłem na ścieżkę Slow Joggingu i po kilkunastu miesiącach zostałem certyfikowanym instruktorem tej japońskiej metody biegowej. Okazało się, że potrafię biegać bez zadyszki i mogę to robić na dystansach, o jakich wcześniej nie mogłem nawet marzyć. Odtąd bieg w indywidualnym tempie niko niko stał się moim sposobem na zdrowie ciała i ducha. Śmiało mogę powiedzieć, że Slow Jogging to moje życiowe odkrycie.

Slow Jogging potrafi uzależnić, czego jestem książkowym przykładem. Najważniejsze jednak, że to nałóg jak najbardziej pożądany. Bezpośrednio wpływa na poprawę formy fizycznej naszego organizmu i pomaga w utrzymaniu równowagi psychicznej tak potrzebnej w coraz bardziej natarczywym i krzykliwym świecie.

Mieszkam w Pankach, niewielkiej miejscowości otoczonej lasami pięknie zwanymi Zielonym Wierzchołkiem Śląska. Bazując na własnym doświadczeniu i wiedzy namawiam do umiarkowanej aktywności fizycznej, która jest jednym z filarów naszego zdrowia. Zapraszam na treningi Slow Joggingu połączone z relaksującymi kąpielami leśnymi. Slow Jogging nie zna barier, każdy może czerpać garściami z korzyści zdrowotnych jakie oferuje i to niezależnie od bieżącej kondycji, czy wieku. Spróbuj i ty 🙂

Informacje kontaktowe:

przemek.serweta@gmail.com
+48 608 697 663
Activeu.pl
activeu.pl
activeu.pl