Aleksandra Jonczy

Coach i trenerka rozwoju osobistego, instruktorka slow joggingu

Katowice

Kocham slow life i kocham slow jogging. Zostawiłam odpowiedzialne stanowisko na etacie, by robić to, co sprawia mi przyjemność. A praca z ludźmi, którzy chcą się rozwijać mi to daje.
Slow jogging nauczył mnie zwalniać nie tylko w biegu, ale także w życiu. Odkąd zaczęła się moja przygoda ze slow joggingiem, zaczęłam więcej zauważać, więcej doceniać a mniej potrzebować i oczekiwać. Codzienna dawka slow joggingu jest dla mnie jak tabletka szczęścia, po którą mogę sięgać, kiedy tylko chcę i potrzebuję. To jest niesamowite.
Dlatego chcę popularyzować tą formę ruchu w swoim rejonie. Jestem otwarta na różne formy współpracy. Uważam, że warto dbać o siebie zawsze, bez względu na to, ile mamy lat i w jakiej kondycji fizycznej czy psychicznej jesteśmy. A slow jogging jest właśnie taką formą ruchu: dla każdego. Dlatego zachęcam do spróbowania. Warto doświadczyć na sobie, tych wszystkich dobrodziejstw, które niesie ze sobą regularne uprawianie slow joggingu.

Zapraszam na treningi slow joggingu indywidualne i grupowe w Katowicach. Prowadzę zajęcia w kilku miejscach. Po szczegóły zapraszam na stronę fb SlowJoggingKatowice

kontakt@olajonczy.pl
+48 601 551 600
Slow Jogging Katowice
www.olajonczy.pl

Autor zdjęcia: Tomasz Grzeszczak