Dr Maciej Kozakiewicz

Mentor witalny, instruktor slow joggingu, instruktor nordic walking

Łódź

Przełom w świadomości nastąpił u mnie w 1991 r., gdy odstawiłem na kilka lat mięso i zainteresowałem się koncepcją medycyny naturalnej. Od blisko 30 lat praktykuję recepty dotyczące zdrowia, ze szczególnym naciskiem na mindfulness, zbilansowaną dietę oraz slow jogging.


W swoim życiu odbyłem Medytację Vipassana – dziesięciodniowe odosobnienie w milczeniu, organizowałem i uczestniczyłem w szkoleniach diet coachingu (z prekursorką Urszulą Mijakoską), przeszedłem dziesięciodniową głodówkę w ramach programu badawczego Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego w Częstochowie, uczestniczyłem w 8-tygodniowym kursie MBSR (Mindfulness-Based Stress Reduction), zostałem Instruktorem Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking (2017). Uczestniczyłem w niezliczonych formach rozwojowo-terapeutycznych prowadzonych przez ponad dwadzieścia wybitnych osób z kraju i zagranicy.

Punktem zwrotnym w odkryciu własnej drogi był przeprowadzony przez prof. Hiroakiego Tanakę kurs instruktorski slow joggingu w kwietniu 2017 r., który zmienił wymiernie moje życie, co opisałem w bestsellerowej książce „Slow jogging. Japońska droga do witalności” (2019 r.)


Z osobistej rekomendacji prof. Hiroakiego Tanaki od listopada 2017 r. jestem prezesem Stowarzyszenia Slow Jogging Polska i przygotowuję wraz z zespołem adeptów slow jogingu do corocznego kursu instruktorskiego. Współpracuję ściśle z organizacjami Slow Jogging Japan Association oraz International Slow Jogging Association.
Chętnie się dzielę swoimi doświadczeniami na treningach, warsztatach oraz wydarzeniach poświęconych zdrowiu.

Zapraszam na treningi Slow jogging w Łodzi w lasku na Brusie (Złotno). Szczegóły w opisie
wydarzeń na stronie fb Slow Jogging.Trucht Witalny

maciej.kozakiewicz@polskawitalna.pl
+48 607 444 242
Slow Jogging. Trucht Witalny
@maciej_kozakiewicz

Autor zdjęcia: Tomasz Grzeszczak