dr Bożena Futoma-Kołoch

Instruktorka slow joggingu; trenerka personalna; instruktorka samoobrony, technik i taktyk obronnych; nauczyciel akademicki; biolog

Wrocław

Zawsze miałam w sobie potrzebę dzielenia się wiedzą i jednocześnie byłam aktywna fizycznie. Slow Jogging doskonale to w sobie łączy. Mogę zgłębiać tajniki tej metody i przekazywać je innym – w ruchu, w terenie! I to jest piękne😊

Miałam czas w swoim życiu traktowania aktywności fizycznej jako niezdrowe wyzwanie i dążenie do wyimaginowanego celu. Po wymagających treningach czułam się zmęczona i według panujących standardów powinnam była czuć się szczęśliwa. Dziś zadaję sobie pytanie, czy o to właśnie chodzi. Czy abyśmy żyli długo w zdrowiu musimy narażać swoje ciała (o! poradoks) na stres wynikający ze zbyt obciążających dla nas ćwiczeń?

Slow Jogging jest dla mnie obecnie balsamem, przepiękną okazją do poznawania ludzi, uczenia się wrażliwości, podziwiania niepozornych rzeczy, które nas otaczają.

Jeśli wymagasz od siebie dużo, także treningowo 😉 i chciałbyś/chciałabyś znaleźć w tym równowagę, regenerację, złapać powietrze, dystans do świata i poczucie spokoju zapraszam Cię do wspólnego truchtania.

A może jesteś osobą, która nigdy nie ćwiczyła? Jeśli przyjdziesz, na pewno znajdziemy wspólny mianownik😊

Aktualnie, czerpię przeogromną przyjemność z realizacji miejskiego projektu społecznego „Bieg na luzie, czyli slow jogging na Psim Polu”.

Treningi SJ odbywają się we Wrocławiu, w jego północnej części. Wszelkie aktualności znajdziesz w grupie fb Slow Jogging Wrocław północ.

Możliwe są także treningi indywidualne.

Slow Jogging Wrocław północ
sjwroclawpolnoc@gmail.com
+48 606 934 776
dr Bożena Futoma instruktorka slow jogging Wroclaw