Blanka Lutomirska

Instruktor slow joggingu, trener aktywności outdoorowych, instruktor nordic walking, magister wychowania fizycznego AWF Warszawa, instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness

Łódź

Aktywność fizyczna jest ze mną prawie od zawsze. Przez wiele lat grałam zawodowo w piłkę ręczną. Ten wybór zaprowadził mnie w mury Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie a następnie zostałam nauczycielem WF w jednym z łódzkich liceów. Ja, ciągle aktywna ruchowo, w końcu wybrałam bieganie, którego kiedyś nie byłam fanką. Jednak stwierdziłam, że to forma aktywności nie stawiająca mi prawie żadnych ograniczeń. I tak przez szybsze bieganie, postanowiłam zwolnić i trafiłam na warsztaty do Macieja Kozakiewicza. I tak oto powolutku zaczęłam wsiąkać w slow life. Slow jogging łączy wszystko czego potrzebowałam. Jest to umiarkowana aktywność, pełna dobrej wibracji, wykonywana głównie w otoczeniu przyrody. Nie przeciąża organizmu, pozwala budować wytrzymałość krok po kroku. Ja odnajduję w nim spokój, wyciszenie, świadome bycie ze swoim ciałem. Jak mawiamy to – trochę medytacja w biegu.

„ Nie licz dni spraw – spraw, by dni się liczyły”

Muhammad Ali

Zapraszam do kontaktu. Prowadzę treningi indywidualne i grupowe. Możemy spotkać się  na terenie całej Łodzi. Zrób pierwszy krok i napisz lub zadzwoń:

lutomirskablanka@gmail.com
+ 48 692 040 772
Blanka Slow Energia

Zdjęcia: Bogusia Filipowska (zdjęcie indywidualne), Paweł Dempc (zdjęcie grupowe)